Хотите поможем с выбором?

Мы перезвоним Вам в течении 5 минут.

Цiна цегла облицювальна Київ


Вже багато століть цегла є найвідомішим різновидом будівельних матеріалів. Це пов'язано з тим, що вона достатньо міцна, надійна та має чималий термін придатності. Свідоцтвом тому слугують різноманітні стародавні замки та височезні фортеці. В поданій статті ми детально розглянемо, що являє собою цегла облицювальна Київ.

Наша облицювальна цегла

Для просмотра цвета перейдите по вкладке:

Прайс лист на цеглу облицювальну Сілта Брік

В нашому інтернет магазині цегла облицювальна Київ  має найбільш помірну ціну та відмінну якість.

Телефон для довідок: +38056 7З60192

Доставка облицювальної цегли

Здійснюємо доставку облицювальної цегли в місто Київ.
Так само проводиться доставка по містах:
Апостолове, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Дніпродзержинськ,Дніпропетровськ, Жовті Води, Зеленодольськ, Кривий Ріг, Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Ірпінь, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Ржищів, Славутич, Фастів.

Ми гарантуємо: навантаження-розвантаження-перевезення вантажів; висока якість обслуговування; кваліфікований персонал, повну схоронність перевезеного вантажу.

Сучасний стиль в тісній гармонії з відмінною якістю

Возведення будь-якої споруди процес достатньо довгий та кропіткий. В сучасному світі більшість будівельників віддають перевагу саме цеглі. Пов'язано це с тим, що цей будівельний матеріал достатньо простий в монтажі та довговічний.

Сьогодні ми поговоримо про один з різновидів цегли - облицювальний. Виготовляється він з глини, яка після обпалювання обробляється спеціальною глазур'ю, а потім ще раз піддається обпалюванню. Такого типу процес дозволяє виготовити неповторної краси будівельний матеріал, завдяки якому кожна споруда має свій унікальний стиль.

Облицювальна цегла поділяється на декілька типів. Перший має назву керамічний. Поданий різновид достатньо популярний серед покупців, бо має помірну ціну та привабливий зовнішній вигляд. Завдяки різноманітній фактурі поданої цегли, фасади будинків можуть бути декоровані в будь-якому стилі. Щодо форми виробу, то вона являє собою паралелепіпед зі спеціальними порожнечами, завдяки яким будь-яка споруда отримує гарну теплоізоляцію. Основною відмінністю цегли цього типу є добре волого поглинання.

Наступний різновид - гіперпрессована цегла. Поданий тип будівельних матеріалів має чималу популярність серед споживачів, завдяки своїй гладкій та ідеально рівній поверхні. Цегла гіперпрессована відрізняється багатством відтінків та форм, що дає можливість покупцю зробити фасад своєї споруди якомога оригінальнішим.

Але більш надійним вважається клінкерна цегла облицювальна Київ. Поданий різновид має відмінні експлуатаційні характеристики та достатньо помірну ціну. Облицювання фасадів поданим типом будівельних матеріалів, дозволяє зробити споруду більш міцною та захищеною від дії зовнішніх факторів.

Як правильно обирати цеглу для обробки фасадів

Обираючи цеглу, користувачу треба знати декілька важливих умов:

 • якщо облицюванню підлягає будинок за містом, не соромтесь та запитайте у сусідів, який тип будівельних матеріалів обирали вони и чи правильним був їх вибір. Після цього, добре проаналізувавши отриману інформацію, можна їхати до магазину.
 • одним з найбільш надійних вважають клінкерний тип облицювальної цегли. Він добре підійде для споруд, де клімат достатньо жорстокий.
 • якщо потрібно декорувати камін, чи одну зі стін будинку, відмінним варіантом буде гіперпрессована цегла, яка відрізняється багатою кольоровою гамою, та різноманітністю форм.
 • щодо керамічного типу, то ця цегла добре підійде для споруд, розташованих у достатньо вологому кліматі.

Якщо Вас зацікавила придбання забору високої якості? Тоді Вам потрібно лише набрати номер менеджера тел: 056372 55 52Закажите расчёт и получите:

 Расчёт количества материала

 Точную цену за материал

 Онлайн подбор цветов


Почему стоит заказать у нас

Экономно

Кирпич от производителя - всегда есть акции и специальные предложения.

Быстро

Декоративный кирпич и блок, всегда есть на складе.

Эффектно

Цвет кирпича, всегда идеально насыщенный.

Отзывы клиентов

  Отзыв о сотрудничествес

  Евгений
  Спасибо за сотрудничество. Хорошее качество, неплохой менеджмент.
  01.06.2017

  Пётр г. Харьков
  Покупал у вас блок несколько раз, но не разу вы не считали мне поддоны, а в этот раз насчи
  17.12.2016

  Администратор
  Добрый день! Спасибо Вам, за отзыв. Да, с недавнего времени, мы стали включать в счёт,
  17.12.2016

  Андрей
  Хорошая продукция и отличный сервис! Рекомендую!
  03.08.2016

  Администратор
  Были рады работать с Вами!
  03.08.2016
Смотреть все отзывы →

Контакты в Киеве

Контакты в Днепре

Корзина
Каталог
 Оформление заказа
 Товаров 0 (0грн.)
Кабинет

Мы собираем информацию об использовании этого сайта, в частности файлы cookie для улучшения качества наших услуг.